KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599157
nr 1259 9157
Carl Gyllenberg
(1924-2014), Sverige
Oljemålning, Carl Gyllenberg, Fartyg, signerad. -79. Olja på pannå, 15x20
Carl Ivar Gyllenberg, svensk konstnär född 1924, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:07:25
3/6 19:55:10
Carl Gyllenberg
Läs mer om Carl Gyllenberg